خانه پیشفرض گرانی بنزین!

گرانی بنزین!

0 ثانیه خوانده شده
۰
0

بنزین گران‌ترین سوخت موجود در کشور ماست و به دلیل پایین بودن کیفیت ماشین‌هایمان هر روز بیش از پیش به هدر می‌رود از این رو اگر نمی‌توانیم کیفیت ماشین‌هایمان را تغییر دهیم سعی کنیم از خود بنزین هزینه‌اش را در بیاوریم به این صورت که هنگامی که می‌خواهید به‌جایی بروید با ماشین در طول مسیر مسافر کشی کنید. برای این کار پیشنهاد ما استفاده از تاکسی‌های اینترنتی است زیرا مبدأ و مقصد مشخص است و این تصمیم گیری را راحت‌تر می‌کند.

هم اکنون ۴ شرکت فعال تاکسی اینترنتی در کشور داریم که در زیر مختصری در موردشان می‌گویم تا اگر خواستید راننده‌شان شوید بهترین را انتخاب کنید.

شرکت اسنپ

این شرکت تبلیغات وسیع برای گرفتن راننده در سطح شهر دارد و به همین دلیل با راننده‌هایی که از اصولش پیروی نمی‌کنند برخورد سخت می‌کند البته چون تعداد مشتریانش زیاد است بهتر است سخت گیری‌هایش را پذیرفت.

دانلود اسنپ رانندگان

شرکت تپسی

یکی از نکات مثبت این شرکت نسب به رقیبش اسنپ طراحی بهتر نرم افزار سمت راننده‌اش است.نکته دوم که البته شاید از دید شما ضعف به نظر برسد هزینه پایین سفرهایش است که حتی با جایزه‌هایش قابل توجه نیست.

تپ سی رانندگان

شرکت ماکسیم

این شرکت نسبت به اسنپ و تپ سی کوچک‌تر است ولی برای رانندگان انتخاب مناسبی می‌باشد چرا که از همان ابتدا بابت تبلیغ رو ماشینتان پول می‌دهد و می‌توانید بدون مسافرکشی هم از این برنامه پول در آورد.

ماکسیم راننده

شرکت تاچسی

تاچسی با دویست هزار نصب بی‌صبرانه منتظر راننده‌هایی مثل شما است تا ناوکان تاکسیرانی‌اش را تکمیل کند.

دانلود تاچسی راننده

گام به گام زبان انگلیسی دوازدهم

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده admin
بارگذاری بیشتر در پیشفرض

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

سوالات رتبه بندی معلمان + محتوای آزمون

با توجه به اطلاعیه صادر شده وزارت آموزش و پرورش مبنی بر اجرای آزمون جهت ارتقای رتبه حرفه ا…