خانه تکنولوژی چگونه می توانم Windows Update را در ویندوز ۱۰ غیرفعال کنم؟

چگونه می توانم Windows Update را در ویندوز ۱۰ غیرفعال کنم؟

12 ثانیه خوانده شده
۰
0

آموزش غیرفعال کرن Windows Update در Windows 10:

ویندوز ۱۰ که جدیدترین سیستم عامل مایکروسافت به حساب میاید که دارای ویژگی های بسیاری است و امکانات بسیاری به آن اضافه شده است.در کنار امکانات بسیار بعضی از امکانات قبلی در ویندوز های پیشین از دست رفته اند، یکی از این امکانات قابلیت غیرفعال کردن Windows Update در ویندوز ۱۰ میباشد که دیگر مانند دیگر ویندوز ها نمیتوانید از بخش مربوطه آن را غیرفعال کنید.

ضرورت این امر در کشور ما از آن جهت است که اکثر اینترنت های کاربران دارای حجم های محدود میباشد و ممکن است حجم اینترنت شما با آپدیت های اتوماتیک ویندوز به اتمام برسد.

در ادامه مطلب روش غیر فعال کردن آپدیت اتوماتیک در ویندوز ۱۰ را آموزش خواهیم داد.این کار از طریق غیرفعال کردن سرویس Windows Update در ویندوز ۱۰ صورت می‌گیرد. این روش منجر به غیرفعال شدن کامل دریافت خودکار آپدیت‌ها در ویندوز ۱۰ می‌گردد.

مرحله اول: دکمه Windows یا پنجره را در کیبورد بزنید، در پنجره باز شده عبارت Services.msc را تایپ کرده و Enter را بزنید.

services-msc-Windows Update www.howstart.ir

مرحله دوم: صفحه ای برای شما باز می شود؛ در لیست به دنبال گزینه‌ Windows Update بگردید و بر روی آن دوبار کلیک کنید تا پنجره آن باز شود.

Windows Update-services www.howstart.ir

مرحله سوم: در این پنجره از قسمت Startup Type گزینه Disable را انتخاب کنید، در پایین پنجره گزینه ای به نام Stop وجود دارد. کافی است بر روی آن کلیک کنید تا آپدیت خودکار ویندوز غیر فعال شود.

turn-off-disable-Windows Update www.howstart.irنکته: اگر بعدها تصمیم گرفتید اقدام به آپدیت ویندوز کنید، باید دوباره این راه ساده را بروید و بر روی دکمه Start کلیک کنید.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده Milad Xan
بارگذاری بیشتر در تکنولوژی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

چگونه می توانم سرعت مرورگر Firefox را افزایش دهم؟

Mozilla Firefox در حال حاضر یکی از سریعترین مرورگرهای دنیا می باشد ولی با توجه به تاریخچه …