خانه مالی کسب درآمد چگونه می توانم با استفاده از دانش زبانی خود کسب درآمد کنم؟

چگونه می توانم با استفاده از دانش زبانی خود کسب درآمد کنم؟

0 ثانیه خوانده شده
۰
0
www.howstart.ir - کسب درآمد از طریق دانش زبانی 1

در این آموزش در خدمت شما هستیم با روش های کسب درآمد با دانش زبانی:

زبان وسیله و رابط ارتباطی بین دو یا بیش از دو فرد است.  امّا می دانستید که از طریق آن می توانید درآمد بسیاری را نیز کسب کنید؟ به شرطی که شما در زبانی که می خواهید با آن کار کنید بی نقص باشید.

www.howstart.ir - کسب درآمد از طریق دانش زبانی 1

گام اول: مهمترین گام، این است که در دستور زبان، املاء، تلفّط، استفاده از کلمات جذاب در زبان انگلیسی یا هر زبانی که با آن سرو کار دارید حرفه ای باشید.

شما همچنین باید خوب صحبت کنید و مؤدب باشید.

www.howstart.ir - کسب درآمد از طریق دانش زبانی 2

گام دوم: اگر می خواهید تنها کار کنید، شعر بگوئید، غزل بسرائید، داستان  و یا رمان بنویسید و آنها را منتشر کنید.

در صورتی که شروع کارتان باشد نخواهید توانست این کار را به تنهایی انجام دهید. حتماً در ابتدا نیاز به پول خواهید داشت و یا باید با یک ناشر یا ویرایشگر در رابطه باشید. در این زمینه از کسب درآمد نه تنها باید دانش زبانی داشته باشید، بلکه باید از قوه ی تخیّل بالایی نیز برخوردار باشید.

همچنین می توانید نوشته هایتان را در وبلاگ شخصیتان منتشر کنید. اکنون شرکت هایی حاضر خواهند بود در ازای نمایش تبلیغاتشان در وبلاگتان، به شما پول بدهند. ولی این کار زمانی ممکن خواهد بود که بلاگ شما از ترافیک سنگینی برخوردار باشد و این امر تنها با انتشار نوشته های جالب ممکن خواهد بود.

www.howstart.ir - کسب درآمد از طریق دانش زبانی 3

گام سوم: راه دیگر نیز وجود دارد که شروعی آسان داشته ولی نیازمند کار سختی است، بطوری که شاید نیاز باشد ساعت ها پشت کامپیوترتان بنشینید.

شما باید تایپ کردن بلد باشید و یا اگر بلد نیستید نیاز دارید تا فردی را استخدام کرده و یا از یکی از دوستان و آشنایانی که در این زمینه وارد هستند، کمک بگیرید. همچنین باید یک کامپیوتر داشته باشید بهمراه اتصال اینترنتی.

ترفند ما اینجا است: بصورت آنلاین پرس و جو کنید که آیا کسی نیازمند نوشتن محتوای سریع هست؟ و یا فردی نیاز به ترجمه گفتار و متن دارد یا نه؟ (همچنین می توانید بصورت آفلاین نیز از دوستان و آشنایان بپرسید). وقتی بازخوردی دریافت کردید، رکوردر گوشی همراه یا هرچیزی را که این قابلیت را به شما می دهد را روشن کرده، در ضمن گوش دادن به حرف های مشتری، سریعاً نوشته ها را تایپ یا ترجمه کنید. بعد از اتمام، متن نوشته شده را به ایمیل مشتری فرستاده و حق الزحمه تان را دریافت کنید. البته قبل از ازائه خدمات باید آدرس ایمیل مشتری تان را از وی بگیرید.

www.howstart.ir - کسب درآمد از طریق دانش زبانی 4

گام چهارم: به منظور جذب مشتری می توانید از وب سایت های رایگان و مشهوری مانند یوتیوب و … استفاده کنید.

گام پنجم: حتی می توانید پس از دریافت حق الزجمه تان تمام مدت ماه یا سال را برای یک شرکت یا کمپانی کار کنید.

گام ششم: همچنین می توانید سرویس کسب و کار اینترنتی خودتان را در زمینه ترجمه بین دوزبان یا ترجمه همزمان و بومی سازی زبانی بصورت گفتار یا نوشتار اقدام کنید.

www.howstart.ir - کسب درآمد از طریق دانش زبانی 5

گام هفتم: زمانی که در شهرتان خوب شناخته شدید، می توانید آموزشگاه زبان خود را باز کرده و به آموزش انواع زبان ها بپردازید.

www.howstart.ir - کسب درآمد از طریق دانش زبانی 8

گام هشتم: کم کم شروع به استخدام افرادی بکنید تا به توریست ها و مسافرینی که به منطقه شما می آیند ولی زبان شما را بلد نیستند در ازای پرداخت پول خدمات ارائه بدهند (ترجمه و همراهی و …).

افرادی که استخدام می کنید می توانند مکالمات بین مردم بومی منطقه و مسافرین را ترجمه کنند. اگز شما از این راه بطور مثال ۵ میلیون تومان درآمد داشتید، ۱ میلیون آن را به افراد تحت استخدامتان پیشنهاد بدهید. با این حال هنوز ۴ ملیون تومان پس انداز دارید.

www.howstart.ir - کسب درآمد از طریق دانش زبانی 9گام نهم: نرم افزارهای خودتان را برای بهبود عملکردتان در کار توسعه دهید. (ممکن است نیازمند استخدام افراد حرفه ای باشید)

www.howstart.ir - کسب درآمد از طریق دانش زبانی 10

گام دهم: شروع به انتشار روزنامه های عمومی، مجله ها، کمیک بوک ها و کتاب هایتان بکنید.

www.howstart.ir - کسب درآمد از طریق دانش زبانی 11

گام یازدهم: برای و به جای افرادی که پر مشغله هستند نامه هایشان را انتشار دهید و کارت دعوت هایشان را نوشته و ارسال کنید.

شما به ازای هر خدمتی که ارائه می دهید، حق الزحمه دریافت خواهید کرد.

www.howstart.ir - کسب درآمد از طریق دانش زبانی 11

گام دوازدهم: تخفیف هایی برای کسب و کارهای کوچکی که به مشتریانتان ارائه می دهید در نظر بگیرید تا آن ها را جذب کنید.

گام سیزدهم: مسابقاتی را برای رقابت در زبان (به هر طریقی که ممکن است) راه بیاندازید و جوایزی فوق العاده برای آن در نظر بگیرید.

حتی در این بخش شما می توانید درآمدی قابل توجه کسب کنید. امّا این مورد را تنها زمانی می توانید اجرا کنید که خدماتتان بسیار مشهور شده باشد. مثالی را برای روشن شدن موضوع می زنیم:

در مسابقه برای نفر اول ۵ میلیون تومان، نفر دوم ۳ میلیون تومان و نفر سوم ۱ میلیون تومان در نظر گرفته اید، فرض کنید ۲۰ هزار نفر در این مسابقه شرکت کنند (البته به ازای پرداخت هزینه ای ناچیز)، شما از طریق ثبت نام این تعداد چیزی حدود ۲۰ میلیون تومان خواهید داشت (به ازای هر نفر هزار تومان ناقابل) و مجموع جوایز  مبلغی معادل ۹ میلیون خواهد بود. پس شما در یک مسابقه مبلغ ۱۱ میلیون تومان درآمد خواهد داشت.

www.howstart.ir - کسب درآمد از طریق دانش زبانی 12

گام چهاردهم: کار کردن را ادامه دهید، خدمات و سرویس هایتان را با صورتی گشاده و لبخند به مشتری ارائه دهید و ممکن است روزی مالک شرکت بین اللملی زبان خودتان باشید.

 

نکته ها:

  • به مردمی که در خواند کلمات مشکل دارند، با بلند خواند کلمات کمک کنید.
  • همیشه با ادب و فروتنانه با مشتریانتان صحبت کنید.
  • شروعی حرفه ای خواهید داشت اگر در ابتدا حداقل دو عدد کامپیوتر، پرینتر، دستگاه فتوکپی، اسکنر، فاکس، و دستگاه های ارتباطی داشته باشید.

 

هشدار:

  • هرگر قوانین کپی رایت را نقض نکنید.
بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده admin
بارگذاری بیشتر در کسب درآمد

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

کسب درآمد و استخراج بیت کوین با افزونه‌ی CryptoTab

آیا تا به حال در مورد کریپتوتب (CryptoTab)، افزونه استخراج بیت کوین چیزی شنیده اید؟ اگر شم…