خانه تکنولوژی چگونه می توانم سرعت Startup ویندوز ۱۰ را افزایش دهم؟

چگونه می توانم سرعت Startup ویندوز ۱۰ را افزایش دهم؟

24 ثانیه خوانده شده
۰
0

اگر شما از یک حافظه SSD پر سرعت استفاده می کنید شاید نیازی به افزایش سرعت  Startup نداشته باشید برای اینکه ویندوز با تکیه بر سخت افزار قدرتمند سیستم شما، این سرعت را به حداکثر میرساند. اگر چنین نیست نگران نباشید ما با یک روش رجیستری این مشکل را حل کرده ایم تا برای افزایش سرعت Startup ویندوز اقدام به خرید SSD های گران قیمت نکنید، در ادامه با HowStart همراه باشید.

رجیستری “Regedit”چگونه می توانم سرعت Startup ویندوز 10 را افزایش دهم؟

گام اول: رجیستری را بازکنید. شما می توانید با تایپ کردن regedit در قسمت جستجوی Cortana به رجیستری دسترسی پیدا کنید.چگونه می توانم سرعت Startup ویندوز 10 را افزایش دهم؟

گام دوم: بر روی Yes کلیک کنید. تا اجازه تغییرات بر روی سیستم پذیرفته شود.چگونه می توانم سرعت Startup ویندوز 10 را افزایش دهم؟

گام سوم: پوشه HKEY_CURRENT_USER را پیدا و باز کنید سپس مسیر زیر را دنبال کنید.

HKEY_CURRENT_USER \Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\Serializeچگونه می توانم سرعت Startup ویندوز 10 را افزایش دهم؟

گام چهارم: اگر فولدر Serialize وجود نداشت، به یک سطح بالاتر یعنی Explorer رفته و بر روی آن راست کلیک و از قسمت New گزینه Key را انتخاب کنید و نام آن را Serialize بگذارید، اگر این پوشه از قبل وجود داشته باشد پس به مرحله بعد بروید. چگونه می توانم سرعت Startup ویندوز 10 را افزایش دهم؟

گام پنجم: بر روی پوشه Serialize راست کلیک کرده و از قسمت New یک DWORD  ۳۲ بیتی ایجاد کنید.چگونه می توانم سرعت Startup ویندوز 10 را افزایش دهم؟

گام ششم: بر روی فایل ایجاد شده راست کلیک کرده و Rename را انتخاب کنید و نام آن را به StartupDelayInMSec تغییر دهید.چگونه می توانم سرعت Startup ویندوز 10 را افزایش دهم؟

گام هفتم: بر روی DWORD دوبار کلیک کنید. تا پنجره تغییرات باز شود مقدار Value data را ۰ قرار دهید.چگونه می توانم سرعت Startup ویندوز 10 را افزایش دهم؟

گام هشتم: بر روی OK کلیک کنید، سپس سیستم خود را ریستارت کنید تا تغییرات ایجاد شده اعمال شود.چگونه می توانم سرعت Startup ویندوز 10 را افزایش دهم؟

منبع: laptopmag

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده Milad Xan
بارگذاری بیشتر در تکنولوژی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

چگونه می توانم سرعت مرورگر Firefox را افزایش دهم؟

Mozilla Firefox در حال حاضر یکی از سریعترین مرورگرهای دنیا می باشد ولی با توجه به تاریخچه …