یکی از انواع کارهای مورد علاقه برای خانم ها طراحی کردن ناخن هایشان است برای دیزاین ناخن ها ایده های مختلفی وجود دارد که در این مطلب ما قصد داریم تا شما را با انواع ایده های خلاقانه برای طراحی ناخن ساده و شیک آشنا سازیم.  لازمه داشتن یک طراحی ناخن ساده و شیک خلاقیت و مهارت کافی است شما می توانید با تمرین و تکرار فراوان مهارت لازم را در زمینه طراحی کردن ناخن بدست آورید و دیگر نیازی به صرف هزینه های اضافی برای دیزاین ناخن نباشید.

امروزه سالن های تخصصی زیادی برای پدیکور و مانیکور و کاشت و طراحی ناخن ها وجود دارند که این سالن های تخصصی هزینه های زیادی را در قبال کاری که برای شما انجام می دهند می گیرند. اگر شما تمایلی ندارید که برای دیزاین ناخن هزینه های زیادی را متحمل شوید بهتر است با صرف وقت و زمان کافی تبحر لازم را در زمینه طراحی ناخن ها بدست آورید.

طراحی ناخناگر تمایل دارید که در هر مکانی به روز و جذاب تر به نظر برسید بهتر است ناخن هایتان را با انواع مدل ناخن ساده به زیبایی طراحی کنید. طراحی کردن ناخن ها دست های شما را زیباتر نشان می دهند و علاوه بر این باعث می شوند تا ناخن های شما خوش فرم و متفاوت تر به نظر برسند. در ادامه تصاویری از انواع مدل های طراحی ناخن ساده و شیک را ملاحظه خواهید کرد.طراحی ناخنناخن ها هر چقدر ساده تر طراحی شوند زیبایی و جذابیت بیشتری پیدا می کنند ایده های زیادی برای طراحی کردن ناخن با روش های ساده وجود دارد که شما می توانید با کمک این ایده ها طرح های خلاقانه ای را روی ناخن های خود ایجاد کنید.طراحی ناخن طراحی ناخن طراحی ناخن طراحی ناخنبرای اینکه دیزاین ناخن ساده شما حرفه ای تر به نظر برسد می توانید از انواع نگین های تزیین کننده ناخن استفاده کنید همچنین می توانید برای حرفه ای تر به نظر رسیدن طرح ناخن ها از چند رنگ لاک استفاده کنید و با کمک رنگ های مختلف لاک طرح های زیبا و متفاوتی را روی ناخن های خود طراحی کنید. طراحی ناخن طراحی ناخن طراحی ناخن طراحی ناخنلاک ها با رنگ سفید یکی از انواع رنگ های پر استفاده لاک برای طراحی ناخن های ساده هستند. رنگ سفید از انواع رنگ های خنثی است و شما می توانید از این رنگ زیبا در کنار انواع رنگ های روشن و تیره برای طراحی کردن ناخن ها استفاده کنید. ترکیب رنگ سفید با رنگ سیاه زیبایی و جذابیت خاصی را به ناخن های شما می دهد و اگر تمایل دارید که طرح های ناخن ها مدرن و به روز تر به نظر برسند بهتر است از این دو رنگ لاک برای طراحی کردن ناخن استفاده کنید.طراحی ناخنطراحی ناخن طراحی ناخن طراحی ناخندر این مطلب تصاویری از انواع مدل طراحی ناخن ساده و شیک را در اختیار شما عزیزان قرار دادیم که امیدواریم این دیزاین ها مورد توجه تان قرار بگیرند و بتوانید با ایده گرفتن از آن ها طرح های شیک و با کلاسی را روی ناخن هایتان طراحی کنید. در صورت تمایل می توانید با مراجعه به بخش طراحی ناخن با انواع ایده های مدرن و کاربردی برای دیزاین ناخن آشنا شوید.

منبع: pinterest

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده Milad Xan
بارگذاری بیشتر در زیبایی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

چگونه می توانم در صبحانه مقدار فیبر بیشتری دریافت کنم؟

فیبر بخش مهمی از یک رژیم غذایی متعادل است. این ماده گوارش را بهبود بخشیده، سیستم ایمنی بدن…