خانه تکنولوژی چگونه میتوانم اکانت اینستاگرام خود را پاک کنم؟

چگونه میتوانم اکانت اینستاگرام خود را پاک کنم؟

9 ثانیه خوانده شده
۰
0

در این مطلب شما میتوانید در چند گام ساده اکانت اینستاگرام خود را پاک کنید. این آموزش فقط  برای پاک کردن اکانت کلی اینستاگرام است.

قبل از پاک کردن اکانت اینستاگرام این نکات را در نظر داسته باشید:

نکته اول: بعد از پاک کردن اکانت اینیستاگرام دسترسی به تمامی چیز ها یعنی ( تصاویر، ویدئو‌ها، کامنتها، لایک‌ها، دوستان، پیام‌های دایرکت، دنبال‌کنندگان) و دیگر اطلاعات شما و بازیابی دوباره اکانت اینیستاگرام غیرممکن خواهد بود حتی توسط خود اینستاگرام.

نکته دوم: پس از حذف اکانت اینیستاگرام دیگر هیچ کس  قادر به ساخت اکانتی با‌‌ همان نام کاربری نخواهد بود و آدرس ایمیلی که برای ساخت این اکانت استفاده کرده‌اید هم از کار می افتد یعنی با ان ایمیل نمیتوانید اکانت اینیستاگرام دیگری باز کنید.

نکته سوم: اگر قصد استفاده مجدد از‌‌ همان ایمیل را دراید در بخش Edit Profile در صفحه پروفایل خود نسبت به حذف و یا تغییر آن به یک ایمیل (حتی ایمیل غیرمعتبر) اقدام کنید.اگر به طور موقت قصد محو شدن از اینستاگرام را دارید می‌توانید آن را به صورت موقت غیرفعال کنید که برای این کار مطابق آموزش غیرفعال کردن اکانت اینستاگرام در این سایت عمل کنید

حذف اکانت بدون پسورد امکان‌پذیر نیست.

حالا اگر هنوز هم قصد پاک کردن اکانت اینیستاگرامتان را دارید طبق گام ‌های زیر عمل کنید:

گام اول: ابتدا روی اینجا کلیک کنید تا با مرورگر وارد صفحه حذف اکانت اینستاگرام شوید. دقت داشته باشید که نمی‌توان با استفاده از خود اپلیکیشن این کار را انجام داد. ممکن است باز شدن صفحه اول به دلیل شلوغی با کمی کندی روبرو باشد که با استفاده از یک اینترنت بهتر و یا مراجعه در وقت دیگر این کار را انجام دهید.

گام دوم:در صفحه ورود اینستاگرام اطلاعات کاربری را که می خواهیدآن را حذف کنید را وارد کرده و بر روی Log in کلیک کرده تا به صفحه حذف منتقل شوید. اگر یوزرنیم و پسورد ندارید با کلیک بر روی? Forgot password آن را بازیابی  کنید و دوباره به این صفحه برگردید. بدون یوزر و پسورد امکان پاک شدن اکانت وجود ندارد. حتی با ریپورت و…!

خذف اکانت اینیستاگرام

گام سوم: حالا وارد صفحه حذف اکانت اینیستاگرام خواهید شد که شبیه تصویر زیر است:

 

خذف اکانت اینیستاگرام

گام چهارم: اینستاگرام همین طور که در عکس بالا میبینید دلیل پاک کردن اکانت اینیستاگرام شما را می‌پرسد و تلاش می‌کند با ارائه راهکارهای احتمالی شما را از این کار بازدارد! اگر تنها به پاک کردن اکانتتان فکر می‌کنید، چندان اهمیتی هم ندارد و می‌توانید گزینه Something Else را برگزینید. تا کادر وارد کردن مجدد رمز عبور برای شما نشان داده شود.

خذف اکانت اینیستاگرام

گام پنجم: حالابعداز وارد کردن دوباره رمز عبور در کادر مورد نظر، بر روی دکمه قرمز رنگی که با عبارت Permanently delete my account در پایین صفحه کلیک کنید.

خذف اکانت اینیستاگرام

گام ششم: اکنون اینستاگرام دوباره از شما سوال می‌کند که آیا مطمئن هستید که می‌خواهید اکانت خود را پاک کنید که با تائید این پیغام اکانت شما برای همیشه پاک می شود.

خذف اکانت اینیستاگرام

این به این معنی است که اگر با تصویر زیر روبرو شدید کار را به خوبی انجام داده‌اید و تمام! پس از گام های بالا و مشاهده پیامی که در تصویر زیرمی بینید اکانت اینیستاگرام شما غیرقابل دسترس شده و کلیه آثار آن تا یک روز یا بیشتر از بین می‌رود.

خذف اکانت اینیستاگرام

 

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده admin_ali
بارگذاری بیشتر در تکنولوژی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

چگونه می توانم سرعت مرورگر Firefox را افزایش دهم؟

Mozilla Firefox در حال حاضر یکی از سریعترین مرورگرهای دنیا می باشد ولی با توجه به تاریخچه …