خانه پیشفرض مسیریاب هایی که دوربین های پلیس را دور خواهند زد!

مسیریاب هایی که دوربین های پلیس را دور خواهند زد!

0 ثانیه خوانده شده
۰
0

همان‌طور که می‌دانید بسیاری از خودروهایی که در کشور ما استفاده می‌شوند ازلحاظ امنیت در سطح پایینی قرار دارند به همین دلیل پلیس راهنمایی و رانندگی برای محدودیت سرعت در جاده‌ها قوانینی را وضع کرده که رعایت نکردنشان با جریمه همراه است. اما من هم مثل شما از جریمه‌شده دل‌خوشی ندارم و دوست دارم راهی برای جریمه نشدن پیدا کنم. مسیریاب‌هایی که در زیر معرفی می‌کنیم دوربین‌های کنترل سرعت و پلیس را نشان می‌دهند که این امر به کاهش هزینه‌هایتان کمک می‌کند.

مسیریاب ویز

این مسیریاب بر اساس داده‌های مردمی کار می‌کند و با گزارش‌های مردمی در لحظه پلیس یا دوربین کنترل سرعت را نشان می‌دهد لذا گزارش‌هایش بسیار دقیق و کاربردی است پیشنهاد می‌کنم حتماً برای یافتن پلیس‌های راهنمایی و رانندگی از این برنامه استفاده کنید.برای دانلود ویز به اندرویدها مراجعه کنید.

  • مسیریاب نشان

نشان برخلاف رقیب‌های ایرانی‌اش از سیستم اطلاعات مردمی استفاده می‌کند و کاربران به‌راحتی می‌تواند جای پلیس را گزارش دهند.برای استفاده از این امکان و سایر ویژگی‌های نشان به اندرویدها بروید و با دانلود نشان به یک نشان‌دار تبدیل شوید.

  • مسیریاب بلد

اگر دنبال یک مسیریاب خوب می‌گردید بلد انتخاب مناسبی است اما متأسفانه از سیستم اطلاعات مردمی پشتیبانی نمی‌کند و جای پلیس یا دوربین را با تأخیر نشان می‌دهد.برای دانلود بلد اندرویدها بهترین انتخاب است.

  • مسیریاب دال

دال بااینکه ویز ایرانی است ولی از ویژگی گزارش مردمی استفاده نمی‌کند و نقشه‌هایش ایستا هستند و جای دوربین پس از مدت‌ها تغییر می‌کند.برای دانلود دال اندرویدها گزینه مناسبی است چراکه از سرورهای قدرتمند استفاده می‌کند.

گام به گام زبان انگلیسی دوازدهم

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده admin
بارگذاری بیشتر در پیشفرض

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

سوالات رتبه بندی معلمان + محتوای آزمون

با توجه به اطلاعیه صادر شده وزارت آموزش و پرورش مبنی بر اجرای آزمون جهت ارتقای رتبه حرفه ا…