خانه پیشفرض حمل و نقل عمومی و آلودگی هوا

حمل و نقل عمومی و آلودگی هوا

0 ثانیه خوانده شده
۰
0

بسیاری از تلاش گران حوزه محیط زیست بر این باورند که انسان‌ها در حال تخریب زمین هستند و اگر این کار همچنان ادامه یابد ممکن است آن‌ها و زمینشان در معرض خطر قرار گیرند. در این میان همان طور که می‌دانید نقش خودروها در تخریب محیط زیست و لایه ازون به دلیل سوخت‌هایی که استفاده می‌کنند چشم گیر است از این رو در بسیاری از کشور قوانینی به تصویب رسیده که افراد را به استفاده از سیستم حمل‌ونقل عمومی ترغیب می‌کند و ایران عزیز ما نیز به‌عنوان یکی از کشورهای در مسیر توسعه همه ساله میلیاردها تومان در حوزه حمل و نقل عمومی هزینه می‌کند.افزون بر این شرکت‌های زیر نیز با گسترش ناوگان خود و کاهش هزینه‌های سفر به پاکی هوای کشورمان کمک شایانی کرده‌اند.

شرکت تپسی

این شرکت که دومین سرویس دهنده بزرگ تاکسی‌های اینترنتی در ایران است با کاهش هزینه‌های سفر بسیاری را به استفاده از سیستم حمل و نقل عمومی خود ترغیب کرده و از تعداد خودروهای تک سرنشین کاسته است.

دانلود تپسی

شرکت بزرگ اسنپ

اسنپ که اکنون یک شرکت با چندین زیر مجموعه است بسیاری از سفرهای غیرضروری شهری را کم کرده و همه چیزهایی که کاربرانش نیاز دارند را در کم‌ترین زمان در اختیارشان قرار می‌دهد.به همین منظور پیشنهاد می‌شود قبل از هر کاری به لینک زیر بروید تا با سرویس‌های این غول مجازی آشنا شوید.

دانلود اسنپ

شرکت ماکسیم

ماکسیم یک شرکت روسی است که چندی است در حوزه حمل و نقل به یاری کشورمان آمده و با ارائه سرویس‌های متعدد به مردم عزیزمان خدمت می‌کند.اگر می‌خواهید با سرویس‌هایش آشنا شوید نرم افزار را از لینک زیر دانلود کنید.

دانلود ماکسیم

شرکت تاچسی

تاچسی یک شرکت تاکسی اینترنتی است که سرویس‌های متعددی دارد و از لحاظ ارائه خدمات یک شرکت خلاق به‌حساب می‌آید از این رو پیشنهاد می‌شود بدون تردید نرم افزارش را از لینک زیر دانلود کنید.

دانلود تاچسی

گام به گام زبان انگلیسی دوازدهم

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده admin
بارگذاری بیشتر در پیشفرض

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

سوالات رتبه بندی معلمان + محتوای آزمون

با توجه به اطلاعیه صادر شده وزارت آموزش و پرورش مبنی بر اجرای آزمون جهت ارتقای رتبه حرفه ا…