خانه تکنولوژی چگونه می توانم با Steps Recorder فیلم آموزشی بسازم؟

چگونه می توانم با Steps Recorder فیلم آموزشی بسازم؟

22 ثانیه خوانده شده
۰
0

آیا دوستانتان وقتی که مشکل کامپیوتری دارند از شما درخواست کمک می کنند؟ خواندن این مقاله به شما کمک می کند تا دستورالعمل ها را به روش راحت تر به آنها انتقال دهید. یکی از شگفت انگیز ترین ویژگی های پنهان ویندوز Steps Recorder  است، یک برنامه که فعالیت های خود را در قابل یک بسته آموزشی همراه با متن و تصویر با کلیک بر روی دکمه record تولید می کنید. این مقاله به شما چگونگی انجام این مراحل را آموزش می دهد. چگونه می توانم با Steps Recorder فیلم آموزشی بسازم؟

گام اول: پنجره Run را باز کنید. به  منو Start  رفته و در کادر جستجو عبارت Run  را تایپ کنید، از نتایج جستجو Run را اجرا کنید.

  • همچنین شما می توانید آن را با دکمه های میانبر صفحه کلید  Win + R ⊞ باز کنید.چگونه می توانم با Steps Recorder فیلم آموزشی بسازم؟

گام دوم: دستور را تایپ کنید تا Steps Recorder باز شود. Psr را تایپ کرده و ↵ Enter را بزنید تا برنامه  Steps Recorder اجرا شود.

  • راه دیگر برای باز کردن برنامه جستجوی Steps Recorder در منو Start است. ( در بعضی شرایط برای همه کار نمی کند)چگونه می توانم با Steps Recorder فیلم آموزشی بسازم؟

گام سوم: ضبط مراحل را شروع کنید. Start Record را انتخاب کنید تا شروع به ضبط کردن کند. از آنجا که برنامه همه حرکات شما را ضبط می کند، پس سعی کنید آنچه  شما می خواهید دیگر ببینند را ضبط کنید. آن اطلاعاتی که نمی خواهید ضبط شود را چه در صفحه دسکتاپ یا نوار وظیفه حذف کنید.چگونه می توانم با Steps Recorder فیلم آموزشی بسازم؟

گام چهارم: نظرات خود را به دستورالعمل اضافه کنید. در حالی که مراحل شما در حال ضبط شدن است، اگر می خواهید اطلاعاتی اضافی در اختیارشان بگذارید، می توانید  ویژگی نظرات برنامه استفاده کنید.

  • Add Comment را از پنجره انتخاب کنید، یک صفحه محو مانند نمایش داده می شود و از شما می خواهد منطقه ای که می خواهید به آن قسمت تمرکز داشته باشید را انتخاب کنید، نظرات خود را وارد کرده و بر روی Ok کلیک کرده و آن را ذخیره کنید.چگونه می توانم با Steps Recorder فیلم آموزشی بسازم؟

گام پنجم: بسته ای که ضبط کرده اید را ذخیره کنید. اگر می خواهید ضبط کردن را متوقف شود Stop Record  را انتخاب کنید تا پیش نمایش برای شما تولید شود.

  • پس از اینکه پیش نمایش را بررسی کردید Save را انتخاب کرده و کار خود را ذخیره کنید. در پنجره باز شده مسیری که می خواهید در آن قسمت ذخیره کنید را انتخاب کنید.
  • بسته شما در فرمت HTML ذخیره می شود که می توانید آن را با استفاده از مرورگرهای اینترنتی محبوب مثل    Microsoft Internet Explorer, Google Chrome, Safari و غیره مشاهده کنید.

 

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده Milad Xan
بارگذاری بیشتر در تکنولوژی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

چگونه می توانم سرعت مرورگر Firefox را افزایش دهم؟

Mozilla Firefox در حال حاضر یکی از سریعترین مرورگرهای دنیا می باشد ولی با توجه به تاریخچه …